Nejbarevnější kuchařka KAMU

 

Nejbarevnější kuchařka je určena všem, kteří milují jídlo, život, cestování a hledání nových pestrých chutí a vůní. Všem, kteří rádi objevují barevné světové kultury skrze jídlo, baví je příběhy a nebojí se experimentovat. Je to knížka plná tradičních receptů, které jsem získala při svých cestách od kuchařek, kuchařů a hospodyněk z celého světa a které jsou upraveny tak, aby se daly uvařit v českých podmínkách a přitom neztratily na své chuti.  Nejbarevnější kuchařka je jednoduše pro všechny, co mají rádi pestrost a barvy v srdci, životě i na talíři.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 299 Kč
   
Značka KAMU - Kamila Rundusová
Kategorie Bestsellery
Záruka 2 roky
 

Nejbarevnější kuchařka je určena všem, kteří milují jídlo, život, cestování a hledání nových pestrých chutí a vůní. Všem, kteří rádi objevují barevné světové kultury skrze jídlo, baví je příběhy a nebojí se experimentovat. Je to knížka plná tradičních receptů, které jsem získala při svých cestách od kuchařek, kuchařů a hospodyněk z celého světa a které jsou upraveny tak, aby se daly uvařit v českých podmínkách a přitom neztratily na své chuti. Naopak. Všechna jídla hýří barvami, výraznými chutěmi a láskou. Konečně jsou ta nejoblíbenější jídla nejbarevnějších zemí světa pohromadě v jedné knize a vy je můžete doma bez sebemenšího strachu uvařit. Protože v jednoduchosti je síla a fantazii se meze nekladou. Objevte to nejlepší z vietnamské, čínské, korejské, japonské, peruánské či mexické kuchyně společně s mými vybranými autorskými recepty a nechte se inspirovat. Nejbarevnější kuchařka je jednoduše pro všechny, co mají rádi pestrost a barvy v srdci, životě i na talíři.


Potah: Peyer Leinen, ražba metalické fólie, parciální lak (3D efekt)
Papír: 150 g Luxoart samt volumen
- hmotnost: 2 250 g
- rozměry: 210 x 280 mm
- počet stran: 456

 
ISBN 978-80-270237-7-6
Vazba Pevná
Počet stran 456
Rok vydání 2017
Jazyk český
Přidat hodnocení
5
6x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 15.10.2019
Krásná, kvalitní, barevná, super recepty.
5
Avatar autora | 7.11.2018
dcera byla z knihy velmi nadšená
5
Avatar autora | 30.10.2018
+ výborné zpracování

5
Avatar autora | 12.8.2018
Knihu mám také jako dárek pro kamarádku žijící v zahraničí, tak se moc těším, co na ni řekne. Prolistovala jsem a opravdu nádherně barevná :-)
5
Avatar autora | 22.7.2018
+ Je to dárek ale nedalo mi a prolistovala jsem ji .....a jelikož každá mladá dáma by měla mít či dostat kuchařku do začátků.Tak tato je podle mého velice krásně zpracovaná.A snacha už se dala slyšet,že se na ni těší jako malé dítě.Nedivím se :o)

Veliká spokojenost :o)
4
Avatar autora | 30.5.2018
velmi barvitá a zábavná forma , velmi atraktivní a kvalitní Rp.