Pán prstenů: Box - J. R. R. Tolkien

 

Tento exkluzivní dárkový box, nazvaný Komplet - Tolkien napsal známý autor John Ronald Reuel Tolkien, kterého většina lidí považuje za otce žánru moderní hrdinské fantasy. Vůbec jako první vymyslel paralelní svět: Středozemí. 

Dostupnost Na dotaz
2 666 Kč
   
Značka Argo
Kategorie Bestsellery
Záruka 2 roky
 

Svojí první známou knihu Hobbit napsal jen pro svoje děti. Hobbit však získal velkou popularitu i u dospělých a tak Tolkien musel napsat pokračování. Trilogie, kterou nazval Pán prstenů, uz nebyla žádná pohádka a vztahovala se spíše na ty starší čtenáře. Pán prstenů dokonce v roce 1999 získala od zákazníku internetového knihkupectví Amazon.com titul nejvýznamnější kniha tisíciletí. Další knihu, kterou můžete nalézt v dárkovém boxu je kniha Silmarillion, která nás opět provádí Středozemím a seznamuje s dalšími postavami a starobylými dějinami a legendami.

Jeho nejznámější díla, která byla také zfilmována si teď můžete dopřát i vy. Dárkový box Komplet - Tolkien obsahuje nejen Hobbita a všemi známou trilogii Pán prstenů, ale i knihu Silmarillion, která není tak známá. Bez díla Silmarillion by však příběh nebyl kompletní.

Vázaná vydání s ilustracemi vám ještě více přiblíží celé kouzlo Tolkienova světa.

Pokud se někdo z vašého okolí zajímá o Středozemi a vůbec o sci-fi, tak dárkový box Komplet - Tolkien je perfekním dárkém.

ISBN 978-80-257-0749-4
Vazba vázaná
Rok vydání 2012
Počet stran 2010
Jazyk český

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: