Zero: vědí, co děláš - Marc Elsberg

 

Londýn. Při honičce je zastřelen mladý chlapec. Novinářka Cynthia Bonsant pátrá po příčině jeho smrti a dostává se na stopu proslulé internetová platformy Freemee. Tato síť shromažďuje a analyzuje data - a milionům uživatelů slibuje lepší život a úspěch. Pouze jeden člověk před Freemee varuje: ZERO – nejhledanější internetové aktivista na světě. Jak se Cynthia začíná blížit pravdě, stává se sama kořistí. Ale ve světě smartphonů a kamer na každém je velmi těžké se skrýt...

Dostupnost Skladem
399 Kč
   
Značka Omega
Kategorie Bestsellery
Záruka 2 roky
 

Novinářka Cynthia Bonsant pátrá po příčině smrti mladého chlapce, který byl zastřelen při nedávné honičce. Stopy ji zavedou na proslulou internetovou platformu Freemee. Tato síť shromažďuje a analizuje data dle svého uvážení. Rozhoduje tak o životě ostatních a má nad nimi dokonalou a neustálou kontrolu. Má spoustu příznivců a obdivovatelů.

Pouze jeden člověk, ZERO před Freemee varuje. ZERO je nejhledanější internetový a aktivista.

Tím vším se rozpoutá peklo. Hon, který má uštvat samotného aktivistu. Toho, kdo má tu drzost se postavit právě tomu, kdo koná „dobro“. Kdo, nebo co je vlastně Zero? Proč tolik bojuje proti Freemee?

Čím víc se Cynthia blíží pravdě stává se sama kořistí, ale kde se skrýt? Když na každém rohu jsou smartphony a kamery.

ISBN 978-80-7390-702-0
Vazba Pevná bez přebalu lesklá
Rok vydání 2018
Počet stran 480
Jazyk český

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: